Ons team

Dit is ons team: een groep enthousiaste (vak)idioten. Zolang wij blij zijn, is geen deadline ons te zwaar. Een gelukkig team is dan ook één van onze eerste prioriteiten (als het niet de allereerste is). Natuurlijk ook van waarde voor onze klanten en partners. Want een vrolijk team betekent betere resultaten!

Geert Kuurstra

Mede-eigenaar, Communicatieadviseur, beheert de pot met goud geert@onlinemediakoffer.nl
06-18044356

Karinus Rauwerda

Mede-eigenaar, art-director, rots in je branding karinus@onlinemediakoffer.nl
06-14935866

Joost van Hillo

User experience designer, pixelpusher joost@onlinemediakoffer.nl

Erol Bakir

Web-developer, code kraker erol@onlinemediakoffer.nl

Erik Feitsma

Copywriter – de verhalenbekokstover erik@onlinemediakoffer.nl

Wilmer de Groot

Online marketeer, Googlelaar wilmer@onlinemediakoffer.nl

Tanja Visser

Stagiaire grafisch vormgever, digitaal kunstenaar tanja@onlinemediakoffer.nl

Marrit Slump

Stagiaire marketing, relatiegeschenk-expert marrit@onlinemediakoffer.nl

Marjolijn Pas

Illustrator, de enige echte OMK-tekenares marjolijn@onlinemediakoffer.nl

Pssst, reiziger

We zoeken nog teamleden! Bekijk onze vacatures